Skrivbyrå sengustaviansk
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKRIVBYRÅ, omkring 1800, sengustaviansk, fanérad i mahogny, skiva av kalksten, beslag, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 90, 102x53 cm
Skivan med nagg, fanérskador, fanérlagningar, nyckel saknas, ett hörn med skada
327246
2015-09-11