Antoni Tàpies färglitografi

Antoni Tàpies färglitografi
Antoni Tàpies färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANTONI TAPIES (1923-2012): Deux pieds sur ocre, signerad och numrerad Tapies, färglitografi, 1972, 34/75, 39x56 cm, bladstorlek 54x68 cm, publicerad av Maeght, Paris.
LITTERATUR: Galfetti 317
PROVENIENS: Galerie Östermalm, Stockholm

327254

2015-09-11