Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
NUEVO LIVING, "Titan", takarmatur, Canada, kromad stomme, ledade ljusarmar, höjd ca 90-120, diameter 95 cm, medföljande skärmar
Brukslitage, skärmarna med skador
327260
2015-09-11