Takarmatur Nuevo Living

Takarmatur Nuevo Living
Takarmatur Nuevo Living
Takarmatur Nuevo Living
Takarmatur Nuevo Living

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

NUEVO LIVING, "Titan", takarmatur, Canada, kromad stomme, ledade ljusarmar, höjd ca 90-120, diameter 95 cm, medföljande skärmar

Brukslitage, skärmarna med skador

327260

2015-09-11