Stolar Edsbyverken
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAN HALLBERG, stolar, 4+1 st, främst Edsbyverken (4 st), 1950/60-tal, teak, 4 sitsar med brännmärkning undertill, 1 sits med etikettmärkning "Tallåsenstolar", sitthöjd ca 42 cm
Smärre skador, en stol i ngt mörkare trä
327270
2015-09-11