Stolar Edsbyverken

Stolar Edsbyverken
Stolar Edsbyverken
Stolar Edsbyverken
Stolar Edsbyverken
Stolar Edsbyverken
Stolar Edsbyverken
Stolar Edsbyverken
Stolar Edsbyverken
Stolar Edsbyverken
Stolar Edsbyverken
Stolar Edsbyverken
Stolar Edsbyverken
Stolar Edsbyverken
Stolar Edsbyverken
Stolar Edsbyverken
Stolar Edsbyverken

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN HALLBERG, stolar, 4+1 st, främst Edsbyverken (4 st), 1950/60-tal, teak, 4 sitsar med brännmärkning undertill, 1 sits med etikettmärkning "Tallåsenstolar", sitthöjd ca 42 cm

Smärre skador, en stol i ngt mörkare trä

327270

2015-09-11