Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROBERT LUNDBERG (1861-1903): Porträtt av förgyllare Robert Hellberg, signerad och daterad Rob. Lundberg -88?, akvarell, 41 x 34,5 cm
Ram med bortfall och skador
327275
2015-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här