Robert Lundberg porträtt

Robert Lundberg porträtt
Robert Lundberg porträtt
Robert Lundberg porträtt
Robert Lundberg porträtt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERT LUNDBERG (1861-1903): Porträtt av förgyllare Robert Hellberg, signerad och daterad Rob. Lundberg -88?, akvarell, 41 x 34,5 cm

Ram med bortfall och skador

327275

2015-09-16