Suzan Weil objekt
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SUSAN WEIL (USA, född 1930): Pic Nic Flower,signerad och daterad Weil Sweden 1981, blandteknik på omslutet papper i boxram, rammått 42 x51x 7 cm
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund
327278
2015-09-23