Suzan Weil objekt

Suzan Weil objekt
Suzan Weil objekt
Suzan Weil objekt
Suzan Weil objekt
Suzan Weil objekt
Suzan Weil objekt

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SUSAN WEIL (USA, född 1930): Pic Nic Flower,signerad och daterad Weil Sweden 1981, blandteknik på omslutet papper i boxram, rammått 42 x51x 7 cm
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund

327278

2015-09-23