Paolo Lunanova diptyk

Paolo Lunanova diptyk
Paolo Lunanova diptyk
Paolo Lunanova diptyk
Paolo Lunanova diptyk
Paolo Lunanova diptyk
Paolo Lunanova diptyk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAOLO LUNANOVA (Italien, född 1948): Diptyk, signerad PL, samt signerad daterad P Lunanova 1986 a tergo, olja på duk, 24x18 resp 24x26 cm

327287

2015-09-23