Waldemar Lorentzon oljemålning Halmstadgruppen

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

12 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): "Vision", signerad Lorentz samt Waldemar Lorentzon a tergo, olja på pannå, ca 23x44 cm

327302

2015-09-25