Otto Günther Naumburg oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OTTO GÜNTHER NAUMBURG (1856-1941), Flodlandskap med figurer, signerad O Günther Naumburg, olja på duk, 47x94 cm

Ramskador

327312

2015-09-11