Takkrona i brons

Takkrona i brons
Takkrona i brons
Takkrona i brons
Takkrona i brons

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKKRONA, 1900-talets första hälft, brons, sexarmad, kupor av alabaster, höjd 65 cm

Kupor med skador

327320

2015-09-11