Plafond bemålad

Plafond bemålad
Plafond bemålad

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLAFOND, 1900-talets första hälft, målad dekor med kvinnofigur, emaljinläggningar, diameter 80 cm

Färgbortfall samt krackelyr

327322

2015-09-11