Benno Arzt akryl

Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl
Benno Arzt akryl

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENNO ARZT (född 1941): "Klar blå himmel", signerad och daterad Benno Arzt -07, akryl på duk, 40x23 cm
Utställningsetikett a tergo

327333

2015-09-11