John Bauer porträtt

John Bauer porträtt
John Bauer porträtt
John Bauer porträtt
John Bauer porträtt

Klubbat för:

7 200 SEK

6 000 SEK

JOHN BAUER (1882-1918): Porträtt av målarmästaren John Bremberg, Karlshamn, akvarell, signerad och daterad 1900, ca 16x11 cm

327341

2015-09-11