Klubbat för:
7 200 SEK
6 000 SEK
JOHN BAUER (1882-1918): Porträtt av målarmästaren John Bremberg, Karlshamn, akvarell, signerad och daterad 1900, ca 16x11 cm
327341
2015-09-11