Halmstadgruppen Bibliofilupplaga 1/300
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HALMSTADGRUPPEN 50 ÅR, bibliofilupplaga, nr 1 av 300, innehållande färglitografi av Axel Olson, signerad och numrerad 1/310, helfranskt band med prägling, skyddsomslag, mycket gott skick, tryckt av AB Civilen Halmstad 1979
Proveniens: Stig Brandt, AB Civilen, Halmstad
327345
2015-09-25