Gunnar Ruda oljemålning

Gunnar Ruda oljemålning
Gunnar Ruda oljemålning
Gunnar Ruda oljemålning
Gunnar Ruda oljemålning
Gunnar Ruda oljemålning
Gunnar Ruda oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR RUDA (1887-1948): Stockholmsmotiv, signerad G Ruda, olja på duk, 45x54 cm

327359

2015-09-11