Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR RUDA (1887-1948): Stockholmsmotiv, signerad G Ruda, olja på duk, 45x54 cm
327359
2015-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här