Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
SUNE BÄCKSTRÖM, vas, brons, 1900-talets första hälft, signerad, höjd 8 cm
Zustandsbeschreibung
327362
2015-09-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner