Bronsvas 1930-tal

Bronsvas 1930-tal
Bronsvas 1930-tal
Bronsvas 1930-tal
Bronsvas 1930-tal
Bronsvas 1930-tal
Bronsvas 1930-tal

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

SUNE BÄCKSTRÖM, vas, brons, 1900-talets första hälft, signerad, höjd 8 cm

Zustandsbeschreibung

327362

2015-09-11