Matta sign SN

Matta sign SN
Matta sign SN
Matta sign SN
Matta sign SN
Matta sign SN
Matta sign SN

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTA, röllakan, 1900-talets andra hälft, signerad SN, ca 137x200 cm

Fläckar

327371

2015-09-25