Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERIK DUFSTRÖM (född 1896): Motiv från Dalarna, signerad Dufström, olja på pannå, daterad a tergo "Julen 1937", ca 25x32 cm
327385
2015-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här