Klubbat för:
6 200 SEK
3 000 SEK
UTENSILIEETUI, 1700-tal, förgylld mässing, delvis graverade inläggningar av pärlemor, bl a hygienartiklar, höjd ca 10,5 cm
Några delar saknas, inläggningar med bortfall
327388
2015-09-11