Utensilieetui 1700-tal

Utensilieetui 1700-tal
Utensilieetui 1700-tal
Utensilieetui 1700-tal
Utensilieetui 1700-tal
Utensilieetui 1700-tal
Utensilieetui 1700-tal
Utensilieetui 1700-tal
Utensilieetui 1700-tal
Utensilieetui 1700-tal
Utensilieetui 1700-tal
Utensilieetui 1700-tal
Utensilieetui 1700-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

3 000 SEK

UTENSILIEETUI, 1700-tal, förgylld mässing, delvis graverade inläggningar av pärlemor, bl a hygienartiklar, höjd ca 10,5 cm

Några delar saknas, inläggningar med bortfall

327388

2015-09-11