Bordsur F Martin

Bordsur F Martin
Bordsur F Martin
Bordsur F Martin
Bordsur F Martin
Bordsur F Martin
Bordsur F Martin
Bordsur F Martin
Bordsur F Martin
Bordsur F Martin
Bordsur F Martin

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSUR, 1930-tal, art deco, slagfunktion, urverk märkt F Martin, fodral i marmor och onyx, dekor i brons i form av jaktscen med kattdjur, längd ca 59 cm

Sten med smärre märken/nagg, funktionen kan ej garanteras

327392

2015-09-11