Bordsur F Martin
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSUR, 1930-tal, art deco, slagfunktion, urverk märkt F Martin, fodral i marmor och onyx, dekor i brons i form av jaktscen med kattdjur, längd ca 59 cm
Sten med smärre märken/nagg, funktionen kan ej garanteras
327392
2015-09-11