Objekt av Kerstin Hörnlund

Objekt av Kerstin Hörnlund
Objekt av Kerstin Hörnlund
Objekt av Kerstin Hörnlund
Objekt av Kerstin Hörnlund
Objekt av Kerstin Hörnlund
Objekt av Kerstin Hörnlund
Objekt av Kerstin Hörnlund
Objekt av Kerstin Hörnlund

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KERSTIN HÖRNLUND, skulptur, 1900-tal, Rörstrand, i form av plommon, signerad 98/100, ca längd 28 cm, Certifikat medföljer

327395

2015-09-11