Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KERSTIN HÖRNLUND, skulptur, 1900-tal, Rörstrand, i form av plommon, signerad 98/100, ca längd 28 cm, Certifikat medföljer
327395
2015-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här