Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1800-tal, draghandtag i mässing, vitmålad, höjd 73, 110x48 cm
omarbetad, smärre skador
327406
2015-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här