Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1800-tal, draghandtag i mässing, vitmålad, höjd 73, 110x48 cm

omarbetad, smärre skador

327406

2015-09-11