Byrå Louis XV-stil

Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, med stenskiva, fanérad i flertalet träslag, dekor av intarsia, beslag i mässing, höjd ca 70, 80x45 cm

Bruksslitage, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

327422

2015-09-12