Urna 1800-tal

Urna 1800-tal
Urna 1800-tal
Urna 1800-tal
Urna 1800-tal
Urna 1800-tal
Urna 1800-tal
Urna 1800-tal
Urna 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNA, 1800-tal, polykrom dekor bl a fågel Fenix, höjd ca 46 cm

Lagningar, smärre glasyrmistor

327429

2015-09-11