Vagnskoffert 1700-tal

Vagnskoffert 1700-tal
Vagnskoffert 1700-tal
Vagnskoffert 1700-tal
Vagnskoffert 1700-tal
Vagnskoffert 1700-tal
Vagnskoffert 1700-tal
Vagnskoffert 1700-tal
Vagnskoffert 1700-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DILIGENSKOFFERT, 1700-tal, svart läderklädsel samt järnskodda beslag, höj 44, 120x50 cm

Skador

327439

2015-09-11