Kabinettskåp 1700-tal
2015-09-12
327440
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
KABINETTSKÅP, 1700-tal, senbarock, fanerad i ek, masurbjörk samt al, inrett med 9 lådor, höjd 145, 76x45 cm, nyckel finns
Senare underrede