Kabinettskåp 1700-tal

Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KABINETTSKÅP, 1700-tal, senbarock, fanerad i ek, masurbjörk samt al, inrett med 9 lådor, höjd 145, 76x45 cm, nyckel finns

Senare underrede

327440

2015-09-12