Ernfried Wahlqvist oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): Vinterandskap med figurer, signerad och daterad E. Wahlqvist, 1861, olja på duk, 62x96 cm

Lagning

327483

2015-09-15