Karmstolar Frankrike

Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Frankrike, Louis XVI-typ, 1800-talets första hälft, vitmålad träskuren dekor, klädd med randigt tyg, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, senare klädsel

327485

2015-09-12