Gunnar Svensson

Gunnar Svensson
Gunnar Svensson
Gunnar Svensson
Gunnar Svensson
Gunnar Svensson
Gunnar Svensson

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR SVENSSON (1892-1977): Stilleben, signerad Gunnar Svensson, olja på duk, ca 60x48 cm

327487

2015-09-17