Stolar bemålade

Stolar bemålade
Stolar bemålade
Stolar bemålade
Stolar bemålade
Stolar bemålade
Stolar bemålade
Stolar bemålade
Stolar bemålade
Stolar bemålade
Stolar bemålade

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 8 st, 19/2000-tal, bemålade, inköpta på Stolmannen, sitthöjd ca 45 cm

Smärre ytskador

327494

2015-09-12