Royal Copenhagen servisdelar Musselmalet

Klubbat för:

4 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

KUNGLIG DANSK, matservis samt kaffe- och teservis, 58 dlr, "Musselmalet", bestående av: 12+3 djupa tallrikar, 7+5 mattallrikar, 6 förrättstallrikar, 4 desserttallrikar, 5 assietter, uppläggningsfat, såsbåt, 5 tekoppar med fat (2 extra fat medföljer), 6 kaffekoppar med fat (1 fat medföljer), mugg, 2 mindre tekoppar med fat

Kuntoraportti

nagg och skador

327504

Päivämäärä:

2015-09-12