Chiffonjé nyrenässans
2015-09-12
327507
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt, förgyllda beslag, höjd ca 136, 90x50 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, senare beslag, enstaka listdelar saknas, smörre fanérskador o sprickor