Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, bonad björk, roterbart avlastningsbord med glasskiva, för 2 ljuspunkter, höjd ca 163 cm
Slitage
327510
2015-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här