Stolar jugend

Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend
Stolar jugend

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, omkring 1900, jugend, valnöt, ryggbrickan med stiliserad intarsiadekor av blommor, stoppade sitsar med brun skinnklädsel, sitthöjd ca

Klädsekn med slitage o skador, ytskador

327530

2015-09-15