Curt Viberg ojlemålning

Curt Viberg ojlemålning
Curt Viberg ojlemålning
Curt Viberg ojlemålning
Curt Viberg ojlemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CURT VIBERG (1908-1969): Storkyrkan i Gamla Stan, signerad och daterad Curt Viberg 1961, olja på duk, ca

327541

2015-09-15