Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KURT ULLBERGER (1919-2008): Motiv från Gotland, signerad och daterad K Ullberger -83, olja på duk, 101 x 81 cm
327556
2015-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här