Planscher skepp och slag 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

PLANSCHER BALTIKUM M.FL. 5 litograferade planscher 1850-tal, ca 24x28 cm, bl.a. Christiania-fiorden, Mer Baltique, Épisodes de la guerre d´Orient, samt 1 teckning i blyerts av skepp (1886, ca 13,5x17,5 cm)

Kuntoraportti

Några fläckar, några småskador i marginalerna

327559

Päivämäärä:

2015-09-11