Netsuke 2 st inro mask Japan
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
NETSUKE, 2 st, INRO, MASK, ben och trä, Japan, 1900-tal, samtliga med öppningsbara erotiska motiv, längd ca 3-4 cm
Kuntoraportti
Slitage
327561
Päivämäärä:
2015-10-01