Edvin Ollers oljemålning

Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959): Bakgård, signerad och daterad E Ollers 1930, olja på pannå, 30x41 cm

Fläckar

327573

2015-09-15