Soffbord Svenska Möbelfabriken

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSKA MÖBELFABRIKEN, soffbord, 1900-talets andr ahälft, skiva i teak, stämpelmärkning, höjd ca 42, 170x48 cm

Ytskador

327598

2015-09-15