Solstol

Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOLSTOL, 1940/50-tal, bok, läderklädd sits, gungbar och hopvikbar, längd ca 120 cm

senare betsad, bruksslitage

327623

2015-09-15