Väggbord bemålat

Väggbord bemålat
Väggbord bemålat

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGBORD, 1800-talets slut, bemålat, marmorerad skiva, förgylld dekor, fötter i form av lejontassar samt ben i form av fabeldjur, höjd 80, 60 x 34 cm

Slitage och färgbortfall

327633

2015-09-15