Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
KJELL SÖRENSEN-RINGI (1939-2010), figurscen, signerad K.S.-Ringi, med dedikation, litografi med applikationer, 27/190, ca 66 x 49,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Ej examinerad ur ram
327634
2015-09-15