Kjell Sörensen-Ringi litografi

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

KJELL SÖRENSEN-RINGI (1939-2010), figurscen, signerad K.S.-Ringi, med dedikation, litografi med applikationer, 27/190, ca 66 x 49,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Ej examinerad ur ram

327634

2015-09-15