Distler apa

Distler apa
Distler apa
Distler apa
Distler apa
Distler apa
Distler apa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DISTLER APA, 1920-30-tal, mekanisk trumspelade apa, urverksdriven, litograferad plåt i ett flertal färger, höjd ca 20 cm

Saknar tygplym på hatten, smärre buckla på "lådan". smärre lackskador

327657

2015-09-15