Distler apa
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DISTLER APA, 1920-30-tal, mekanisk trumspelade apa, urverksdriven, litograferad plåt i ett flertal färger, höjd ca 20 cm
Saknar tygplym på hatten, smärre buckla på "lådan". smärre lackskador
327657
2015-09-15