Fåtölj Dux

Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

DUX, fåtölj, Ljung Industrier, 1950/60-tal, stomme i ek, blommig klädsel, sitthöjd ca 40 cm

Delvis torkad stoppning, stomme med smärre ytskador

327665

2015-09-15