Klubbat för:
450 SEK
1 000 SEK
DUX, fåtölj, Ljung Industrier, 1950/60-tal, stomme i ek, blommig klädsel, sitthöjd ca 40 cm
Delvis torkad stoppning, stomme med smärre ytskador
327665
2015-09-15