Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRANCES VON KOCH (Wachtmeister) tiillskriven, 1800-tal, porträtt föreställande Ebba von Koch, systern, olja på duk, osignerad, 43x35 cm
Smärre krackelyr
327671
2015-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här