Frances von Koch oljemålning

Frances von Koch oljemålning
Frances von Koch oljemålning
Frances von Koch oljemålning
Frances von Koch oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANCES VON KOCH (Wachtmeister) tillskriven,1800-tal, porträtt föreställande Agathe von Koch född Wrede, olja på duk, osignerad, text a tergo, 55x46 cm

327675

2015-09-15